Для якісної теоретичної та практичної підготовки студентів ЛНТУ, компанія «Київстар» передала сучасне обладнання.

Устаткування, що забезпечує мобільний зв’язок між базовими станціями отримала кафедра електроніки та телекомунікації ЛНТУ.

обладнання

За словами начальника технічного відділу ПрАТ «Київстар» Павла Герасимчука, обладнання зняте з діючої базової станції, тож воно дозволяє студентам наочно вивчити роботу устаткування, що використовується у компанії. Крім того, компанія передала й програмне забезпечення, щоби студенти могли користуватися ліцензійною версією ПЗ та працювати на діючій мережі.

Подякувала партнерам за співпрацю і корисний дарунок ректор ЛНТУ Ірина Вахович: «Ми вам дуже вдячні і хочемо побажати розвитку, гарних прибутків та фінансових результатів,щоб ви могли ділитися із нами своїм обладнанням і ми спільно працювали над підготовкою кваліфікованих спеціалістів та високоякісних фахівців».

«Сьогодні ми отримали антени, а також радіорелейні модеми, які передають та отримують сигнал, забезпечуючи зворотній зв'язок. Це дуже корисне доповнення до усіх наших базових станцій, за що ми дуже вдячні», - наголосив завідувач кафедра ЕіТК Валентин Заблоцький.

Крім того, Павло Герасимчук зазначив, що ПрАТ «Київстар» має вакантну інженерну посаду і запрошують студентів та випускників ЛНТУ подавати заявки на працевлаштування у компанії мобільного зв’язку.

обладнанняобладнанняобладнання