9 грудня 2022 року Луцький національний технічний університет відзначений нагородою СІМА Campus Culture Excellence Award 2022 (Золотий рівень) на третій церемонії нагородження AICPA & CIMA Excellence Awards. Цією нагородою відзначаються академіки, викладачі та студентські організації, які запустили успішні кампанії з підвищення обізнаності та просування професійної кваліфікації CIMA у своїх кампусах.

Щорічна премія Excellence Awards відзначає навчальні заклади та окремих освітян у всьому світі, які невтомно працюють, щоб підтримати кандидатів на шляху до отримання статусу дипломованих глобальних бухгалтерів з управлінського обліку (власників сертифікату CGMA) і формують майбутнє глобальної бухгалтерської та фінансової професії.

облік і аудит

Віталій Чудовець, завідувач кафедри обліку і аудиту, к.е.н., доцент Луцького національного технічного університету зазначив: «Нам приємно отримати таку високу відзнаку від найбільшої у світі професійної організації управлінських бухгалтерів AICPA та CIMA, що представлена у 196 країнах світу та охоплює близько 689 000 членів. Дякуємо за плідну співпрацю, можливість професійного розвитку і навчання здобувачів спеціальності «Облік і оподаткування» та викладачів кафедри обліку і аудиту, спільної роботи над удосконаленням освітніх програм Луцького національного технічного університету».

облік і аудит

Ендрю Хардінг, FCMA, CGMA, Виконавчий Директор – Напрямок Управлінського Обліку Асоціації міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів, що представляє AICPA та CIMA, сказав: «Ми раді відзначати досягнення наших академічних партнерів, викладачів навчальних закладів і молодих талановитих бухгалтерів третій рік поспіль. Наші лауреати та номінанти повинні надихати нас усіх на подальші зусилля, спрямовані на розвиток, виховання та розширення можливостей майбутніх бухгалтерів, фінансистів і бізнес-лідерів у всьому світі. Вітаю вас усіх з вашим успіхом і з отриманням визнання, на яке ви заслуговуєте».

Цього року на розгляд було подано понад 650 заявок і номінацій від навчальних закладів і окремих осіб у чотирьох категоріях: «Нагорода за досконалість у викладанні», «Нагорода за досконалість у дослідницькій діяльності», «Нагорода за досконалість у культурі університетського містечка» та «Нагорода за досконалість у працевлаштуванні». Центральний комітет із нагородження також обрав переможців нагороди Global Excellence Award та нагороди CGMA Campus of the Year Award на основі результатів іспитів у 2021 та 2022 роках.

облік і аудитОблік і аудит

Про Асоціацію Міжнародних Сертифікованих Професійних Бухгалтерів , AICPA & CIMA

Асоціація міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів® (Асоціація), яка представляє AICPA® & CIMA®, сприяє розвитку глобальної бухгалтерської та фінансової професії завдяки своїй роботі від імені 689 000 членів, кандидатів і залучених професіоналів AICPA та CIMA у 196 країнах і територіях. Разом ми є світовим лідером у сфері публічного та управлінського обліку завдяки пропаганді, підтримці ліцензії CPA, призначення CGMA та спеціалізованих повноважень, професійного розвитку та інтелектуального лідерства. Ми зміцнюємо довіру, надаючи нашим членам і залученим професіоналам знання та можливості бути лідерами в розширенні процвітання для більш інклюзивного та стійкого майбутнього.

Американський інститут CPA® (AICPA), найбільша у світі асоціація членів, що представляє професію CPA, встановлює етичні стандарти для своїх членів і стандарти аудиту США для приватних компаній, некомерційних організацій, а також федеральних, державних і місцевих органів влади. Він також розробляє та оцінює Єдиний іспит CPA та формує канал майбутніх талантів для професії державного бухгалтера.

Інститут присяжних управлінських бухгалтерів® (CIMA) є провідною та найбільшою у світі професійною організацією управлінських бухгалтерів. CIMA тісно співпрацює з роботодавцями та спонсорує передові дослідження, постійно оновлюючи свої вимоги до професійної кваліфікації та професійного досвіду, щоб гарантувати, що роботодавець буде задовільний вибором під час найму фінансово підготовлених бізнес-лідерів.

Кафедра обліку і аудиту