Днями кафедра автомобілів і транспортних технологій Луцького національного технічного університету отримала сучасне обладнання та програмне забезпечення для підготовки фахівців в області транспортного планування та моделювання.

До комплексу обладнання увійшли: комп’ютерна техніка, набори провідних німецьких спеціалістів-планувальників (ноутбук, монітор, клавіатура, мишка), а також програмне забезпечення «PTVAcademicLicense» на 3 роки (100 користувачів в одній мережі).

Отримували обладнання ректор ЛНТУ Ірина Вахович, проректор з НПР та партнерства Надія Ковальчук, завідувач кафедри автомобілів та транспортних технологій Василь Онищук та старший викладач кафедри Павло Мазилюк. Ректор наголосила, що подібна взаємодія із партнерами та наповнення ЛНТУ сучасною технікою є запорукою розвитку ЗВО та вищої освіти на Волині, що беззаперечно сприятиме підготовці висококваліфікованих фахівців, генерації успішного майбутнього нашої країни.

обладнання

Передача новітньої і вкрай необхідної техніки для підготовки молодих фахівців, що відбудовуватимуть нашу державу та вдосконалюватимуть її транспортну мережу, відбулася за фінансування фонду Ебергарда Шьока в Україні (Німеччина) та сприяння Громадської організації «ПРО УРБАН», а також за організації та наданої допомоги Беспалова Дмитра та його команди ТОВ «Беспалов ЛАБ».

обладнання

До складу «PTVAcademicLicense» входить такий комплекс:

-PTVVisum – платформа для створення транспортних моделей міст, країн і регіонів в цілому;

-PTVVissim – програмне забезпечення для імітаційного моделювання дорожнього руху, створення мікро- і мезомоделей руху індивідуального та громадського транспорту, перевірки інженерних гіпотез щодо організації дорожнього руху;

-PTV Vistro – програмне забезпечення для аналізу дорожнього руху, оптимізації роботи світлофорів і оцінки впливу нових забудов на транспортну інфраструктуру міста.

Адміністрація ЛНТУ та науково-педагогічні працівники кафедри автомобілів і транспортних технологій дякують партнерам за допомогу та можливість налаштування тісної взаємодії й партнерства, а також за спільне прагнення вдосконалювати освітній та науковий процес, підвищувати потенціал нашого регіону та країни.

Надіємося на подальшу співпрацю та нові результати роботи!

обладнання

Довідково: Минулого року старший викладач кафедри автомобілів і транспортних технологій Павло Мазилюк здобув третє місце у конкурсі проєктів з транспортного моделювання у програмному забезпеченні PTVVissim.

Тоді ж привітав науковця ЛНТУ та вручив приз, екшен-камеру, директор аналітичної компанії «А+С Україна» Дмитро Беспалов, побажавши Павлу Мазилюку наснаги для подальшої роботи у напрямку транспортного планування: «Чудовий проєкт, чудова реалізація цього проєкту. Сподіваємося, що в Луцьку буде розвиватися транспортне планування та моделювання. Не влада і не гроші, головне – люди, які це просувають. Ота крива розмітка, про яку ви говорили, це – безпека дорожнього руху, життя людей і, сподіваюся, що більше людей це зрозуміють і підтримуватимуть вас».

Як це було читайте тут: https://konkurent.ua/publication/84153/lutskiy-naukovets-vigrav-priz-za-proekt-transportnoi-rozvyazki-na-kiltsi-bilya-promenya-foto-video/