2 березня у  Луцькому національному технічному університеті відбулася благодійна виставка-продаж картин, намальованих онкохворими дітьми. Ця ініціатива спрямована на підтримку дітей, які борються з онкологічними захворюваннями та їхніх сімей.

Проект був організований відділом молодіжної політики та соціокультурної роботи ЛНТУ спільно із благодійним фондом «З Богом у серці».

Так, кожна представлена картинка була створена власне дітками, які борються із важкою хворобою та проходять лікування в онкологічних клініках.

Завдяки продажу символічних золотих стрічок та картин, нам вдалося зібрати більше 17 тисяч гривень, які ми передали засновниці та директорці благодійного фонду Марії Бадалян і ці кошти відправляться на допомогу онкохворим дітям.

Дякуємо усім, хто долучився до доброї справи і продовжуємо допомагати тим, хто потребує нашої підтримки!

благодійністьблагодійністьблагодійністьблагодійністьблагодійність