Іноді так багато хочеться сказати нашим мужнім воїнам, захисникам України, які відчайдушно боронять рідну землю. Але водночас, з усіх думок в голові, вдається промовити лише слово «Дякую!», таке багатозначне і глибоке, в якому таяться усі побажання, усі думки, усі емоції… Сьогодні колектив ЛНТУ подякував воїнам, які перебувають в обласному госпіталі ветеранів війни.

ЗСУ

Напередодні, ми гуртом, попри блекаут, власноруч виготовляли символічні обереги – ляльки-мотанки «волонтерки». Днями й вечорами, під звуки сирени і в проміжках між відімкненнями світла, ми випікали солодощі, аби їх вистачило кожному захиснику. Потім разом ми формували святкові пакунки, аби хоча би частинку любові і добра передати незламним, вільним і непереможним…

ЗСУЗСУЗСУЗСУ

Власну концертну програму підготували наші студенти і спільно, серед госпітальних стін, просякнутими запахом ліків та камуфляжу, нам таки вдалося побути душею та тілом зі славними воїнами ЗСУ. Вони, як ніхто сьогодні, потребують нашої підтримки та нашої уваги і так символічно на «Дякую» відповідають «Дякую».

ЗСУЗСУЗСУ

Із вітальним словом з нагоди Дня Збройних Сил України до військових звернулася ректор ЛНТУ Ірина Вахович.

«Від усього колективу ЛНТУ та від усього свідомого українського народу хочу висловити слова подяки вам за те, що ви такі є. Ви демонструєте незламність, силу, волю, жагу до свободи, яку до цього часу в ХХІ столітті, не проявляла жодна нація. Сьогодні Україна ділиться на дві категорїі: або у ЗСУ або для ЗСУ. Ми – університет, ми - викладачі і зрозуміло, що частина з нас та наших рідних перебувають у лавах ЗСУ, але наш колектив з першого дня робить усе для Збройних Сил України. Сьогодні ми тут, щоб подарувати вам хоч трохи гарного настрою, щоб ви відволіклися і робимо це з доброю душею і щирим серцем», - наголосила Ірина Вахович.

ЗСУ ЗСУЗСУЗСУ

Хтось плакав, хтось знімав на відео, хтось підспівував слова українських пісень… нам вдалося об’єднатися і поділитися повагою, любов’ю та вдячністю. А оскільки за Григоріанським календарем, до якого ми починаємо поступово звикати, сьогодні відзначається День Св.Миколая, ми передали нашим хлопцям власноруч створені дарунки і не оминули увагою тих, кому бракувало сил дійти до акустичного концерту.

Дякуємо нашій талановитій молоді Вікторії Павлів, Юлії Свирид, Вадиму Гринюку, Валентину Борзенко та Андрію Баричуку за подаровані емоції, а також Ромі та Владу Скулинцю за підтримку у проведенні заходу.

ЗСУЗСУЗСУЗСУЗСУ

Особлива подяка директорці Волинського обласного госпіталю ветеранів війни Тетяні Олександрівні Масіковій та усьому колективу закладу за вашу щоденну роботу та турботу за долю кожного, хто нині перебуває на лікуванні.

ЗСУЗСУЗСУЗСУ

Ну, і ви уже знаєте, що таїться у слові «Дякую», яке ми адресуємо захисникам… Спасибі вам за усе! Низькій уклін і невпинна шана! З Днем Збройних Сил України!