З 25 по 27 вересня в столиці Італії, місті Рим, відбулася 6-та Міжнародна конференція HELMЕTO 2024 (Higher Education Learning Methodologies and Technologies Online). Цей захід проходив у очному форматі та зібрав дослідників і практиків з усього світу, які працюють у сфері вищої освіти та досліджують методології онлайн-навчання.

конференція

Метою конференції було об’єднати науковців та експертів для обміну досвідом і результатами досліджень у мультидисциплінарному контексті. HELMЕTO 2024 зосередилася на актуальних темах, пов'язаних з онлайн-освітою, та стала важливим майданчиком для обговорення нових напрямів досліджень і технологічних рішень у галузі вищої освіти.

конференціяконференція

Луцький національний технічний університет гідно представив Україну на цьому важливому заході. Професорка кафедри цифрових освітніх технологій факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Ольга Гулай та доцентка кафедри харчових технологій та хімії Василина Шемет презентували досягнення університету в галузі онлайн-навчання.

конференціяконференція

На конференції було представлено дві доповіді:

1. General Track 1: Online pedagogy and learning methodologies – "Assessment Design Using the MOODLE Learning Platform", автори: Ольга Гулай, Василина Шемет та Ірина Мороз.
  2. Special Track 9: Learning Technologies and Faculty Development in the Digital Framework – "MOOC Courses as an Element of Blended Learning", автори: Ольга Гулай, Віталій Кабак та Павло Саварин.
конференціяконференція

Ключовими спікерами конференції були провідні фахівці у галузі педагогіки, серед яких Prof. Ryan Baker (Університет Пенсільванії, директор Penn Center for Learning Analytics) з доповіддю на тему «Великі мовні моделі для покращення зворотного зв’язку в онлайн-вищій освіті», та Prof. Patrik K. Telléus (Institute for Advanced Study in PBL), який виступив з доповіддю «Ecco homo: коли комунікація стає не відповіддю, а проблемою».

конференція

Незважаючи на насичену програму конференції, учасники мали можливість оцінити неповторну красу Риму, який вражає своєю архітектурою та історичною спадщиною.

конференціяконференція

Участь у конференції HELMЕTO 2024 стала важливим кроком для Луцького національного технічного університету. Здобуті знання та ідеї будуть впроваджені в академічне життя університету, що сприятиме вдосконаленню навчальних процесів і розвитку сучасних освітніх технологій.