Студенти факультетів ЦОСТ і КІТ Луцького національного технічного університету продовжують знайомство з неймовірними пейзажами українських Карпат, цього разу обравши для відпочинку чарівну осінню пору. Незважаючи на контраст погоди — від теплого літнього сонця до прохолодного осіннього дощу — подорож залишила яскраві враження та спогади, сповнені природної краси й духовного збагачення.

подорож

Ця осіння подорож привела нас до мальовничого Межигір’я, де ми занурилися у неповторну тишу Карпатських гір. Незабутнім моментом стала зустріч з легендарним озером Синевир — перлиною Карпат, яка вразила нас своєю спокійною, але водночас величною красою. Дощова мряка лише підкреслювала її загадковість і природну гармонію.

подорожподорож

Мандруючи далі, студенти спробували цілющу мінеральну воду з природного джерела у селі Голубине. Незабутньою стала й подорож до історичної Тустані — середньовічної фортеці, що століттями охороняла українські землі, а також до витонченого палацу графів Шенборнів, де кожен куточок зберігає відголоски минулого.

подорожподорож

Крім того, ми отримали змогу насолодитися автентичною Карпатською кухнею, яка стала справжнім відкриттям. Страви місцевої кухні зберігають в собі не лише гастрономічну майстерність, але й історію цього краю, передану з покоління в покоління.

подорожподорож

Попри різні погодні умови, студентська група отримала незабутні спогади від подорожі. Кожна мить, проведена серед величних гір, була сповнена новими відкриттями, які збагатили і духовно, і культурно.