1 жовтня студенти спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» Луцького національного технічного університету мали змогу відвідати гостьову лекцію на тему «Управління якістю надання готельних послуг».  Лектором виступила керуюча готелю Ribas Rooms Lutsk, Дарина Слуцька, яка поділилася своїм досвідом роботи у сфері гостинності та надала цінні поради щодо побудови успішної кар’єри у готельно-ресторанному бізнесі.

лекціялекція

Компанія Ribas Hotels Group, яку представляє пані Дарина, є міжнародною керівною компанією повного циклу, що займається розробкою концепцій готелів, проєктуванням, супроводом усіх етапів реалізації проєктів та франчайзингом для девелоперів.

лекціялекція

У своїй лекції Дарина Слуцька підкреслила, що готель — це складний механізм, який функціонує безперервно: 24 години на добу, 7 днів на тиждень, протягом усього року. Тому для роботи в цій індустрії необхідно володіти низкою ключових якостей, серед яких відкритість, комунікабельність та проактивність.

лекціялекція

Лектор акцентувала увагу на важливості постійного професійного розвитку. Зокрема, вона порадила студентам активно вдосконалювати свої знання англійської мови, брати участь у стажуваннях, слідкувати за світовими подіями та бути готовими до нових можливостей, які відкриває індустрія гостинності.

лекціялекціялекція

На завершення зустрічі пані Дарина запросила студентів пройти співбесіду з можливістю подальшого працевлаштування у готелі Ribas Rooms Lutsk, що стало приємним і перспективним бонусом для майбутніх фахівців.

лекціялекція

Доцент кафедри Оксана Громик підкреслила, що подібні заходи є надзвичайно важливими для студентів, оскільки сприяють формуванню та розвитку їхніх професійних компетентностей. Вона висловила щиру подяку пані Дарині за змістовну лекцію та висловила сподівання на подальшу співпрацю.