27 вересня у місті Кам’янець-Подільський відбувся форум на тему "Культура та потенціал особистості". Участь у форумі взяла доцентка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Луцького національного технічного університету Юлія Дащук, яка представляла університет на цьому важливому заході.

форумфорум

Головною метою заходу було підвищення усвідомлення важливості культури як рушійної сили розвитку особистісного потенціалу, формування лідерських якостей, креативного мислення та соціальної відповідальності. Особливу увагу було приділено впровадженню ініціатив, спрямованих на збагачення культурного середовища регіонів України.

форумфорум

Форум об'єднав представників влади, науки, культурних інституцій, креативних індустрій та громадських організацій з шести областей України: Вінницької, Волинської, Одеської, Сумської, Тернопільської та Хмельницької. Захід надав учасникам унікальну платформу для обговорення та впровадження ініціатив, які сприятимуть розвитку культурної сфери та соціальної згуртованості.

форумфорум

Програма форуму включала жваві дискусії на актуальні теми, такі як роль культури в суспільних змінах, можливості використання штучного інтелекту, успішні кейси трансформації та інтеграції через культуру, а також збереження культурної спадщини як інструменту відновлення. Спілкування між учасниками та спікерами сприяло обміну ідеями та практичними рішеннями.

форум

Цей форум став третім у серії заходів, організованих в рамках проєкту UCORD (Згуртованість та регіональний розвиток України), який підтримується Швейцарським агентством розвитку та співпраці Swiss Development & Cooperation. Проєкт впроваджується компанією NIRAS Sweden AB за підтримки Посольства Швейцарії в Україні.

форумфорум

Участь Луцького національного технічного університету у таких заходах підкреслює важливість культурної та соціальної відповідальності у підготовці майбутніх фахівців, а також відкриває нові можливості для розвитку університету та регіону в цілому.