Перейти до основного вмісту

Студенти Луцького національного технічного університету, які здобувають освіту за спеціальністю «Лісове господарство», взяли участь у практичному навчанні на базі ботанічного заказника загальнодержавного значення «Воротнів» (філія «Ківерцівське лісове господарство»).

заняття

Практичне заняття відбулося під керівництвом викладачів кафедри лісового господарства: доцентів Наталії Ковальчук, Наталії Толстушко та старшого лаборанта Юрія Козелка.

Гостей зустріла Валентина Юхимчук, керівниця Лісівничого молодіжного центру, яка провела змістовну лекцію про навички безпечної поведінки в лісі, екологічну рівновагу та особливості вирощування лісових масивів. Особливу увагу було приділено основам екологічного балансу та важливості сталого управління лісовими ресурсами.

заняттязаняття

Під час заходу студенти прослухали лекцію від фахівців ДСНС про правила гасіння лісових пожеж, надання першої медичної допомоги та практичне використання вогнегасників. Працівники Поліського лісового офісу детально розповіли про методи ліквідації пожеж у лісових масивах та їх профілактику, акцентуючи увагу на застосуванні ранцевих вогнегасників.

Крім того, студенти отримали можливість приміряти бойовий одяг рятувальників та на практиці ознайомитися з використанням порошкових вогнегасників.

заняттязаняття

Особливо цікавим і корисним для здобувачів стало поглиблення знань з надання першої допомоги, яке вони опановували під керівництвом досвідчених спеціалістів. Студенти також отримали інформаційні матеріали від UNICEF Ukraine, що містили важливі рекомендації з надання долікарської допомоги.

Захід відбувся в рамках проєкту «Безпечний ліс без бар’єрів», який реалізується в Україні Незалежною медіа-профспілкою України за підтримки Федерального агентства з громадянської освіти (bpb) коштом Міністерства закордонних справ Німеччини. Проєкт організований Східно-Європейською Асоціацією Громадянської освіти (EENCE).

заняттязаняття

Практичне навчання дало можливість студентам закріпити свої знання та отримати нові навички, необхідні для майбутньої професійної діяльності в лісовій галузі.