Луцький національний технічний університет продовжує співпрацю з Лодзькою політехнікою а рамках другої частини проєкту «Європейський консорціум інноваційних університетів для України», що фінансується Національним агентством академічних обмінів (NAWA).

Мета проєкту – допомогти українським університетам підтримати міжнародну інтеграцію в ці важкі часи, наблизивши їх до Ініціативи європейських університетів. Протягом 1-річного проєкту 10 університетів-партнерів з України будуть залучені до підтримки співробітництва та заходів академічного обміну, які проводить ECIU.

Протягом реалізації проєкту академічна спільнота матиме змогу перейняти досвід сучасних тенденцій вищої освіти в Європі шляхом візитів до європейських університетів, розробки сучасних навчальних матеріалів, активної участі в конференціях, реалізації спільних дослідницьких та наукових проєктів, участі в тренінгах та воркшопах, організованих Лодзькоюполітехнікою, а також підтримки співпраці між Луцьким національним технічним університетом та учасниками альянсу ECIU.

Друга частина реалізації проєкту включатиме наступні заходи:

• надання можливості українській академічній спільноті брати участь у конференціях, організованих університетами, які належать до альянсу ECIU або перетинаються зі стратегічними напрямками ECIU, включаючи участь у найбільшій події ECIU в 2024 - Форум ECIU;

• серія навчальних курсів для передачі українським партнерам знань та досвіду альянсу ECIU щодо сучасних методів і форм навчання, європейської системи вищої освіти, в тому числі навчального курсу, організованого Центром досліджень політики вищої освіти (CHEPS, Нідерланди);

• проведення спільних науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт шляхом організації спільного наукового семінару;

• #JointForces — поглиблення співпраці шляхом розробки стратегій для підписання угод про подвійні дипломи.

Період реалізації проєкту – 1 рік

Ми вдячні команді Лодзької політехніки за неймовірну допомогу та вболівання за Україну! Ваша підтримка - найкраща нагорода для нас!