11 листопада на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Війна та туризм». Одним із співорганізаторів заходу виступив Луцький національний технічний університет.

туризм

Мала честь відкрити конференцію ректор ЛНТУ Ірина Вахович. У вітальному слові професор зазначила, що в умовах війни туристична галузь перебуває в складних реаліях, проте після перемоги відбудеться справжній туристичний бум. Вже сьогодні слід думати про підготовку фахівців сектору індустрії гостинності. ЛНТУ в даному напрямку є флагманом та динамічно працює в контексті якісної співпраці зі стейкхолдерами  через модель наука-бізнес-влада, напрацьовує пропозиції щодо удосконалення туристичних локацій та розвитку індустрії гостинності регіону.

туризмтуризм

Завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ Людмила Матвійчук з колективом авторів (Лепкий М. та Смаль Б.) в рамках конференції акцентувала увагу на темі «Конкурентоздатність індустрії туризму Волинського регіону в умовах війни».

Серед ключових питань, які також піднімалися в продовж конференції стали: підготовка здобувачів спеціальності 242 туризм в умовах воєнної агресії, особливості розвитку туризму України в умовах війни; психологічне сприйняття туристичних локацій переміщеними особами в період війни тощо. Віримо в перемогу та майбутнє туристичної галузі України.

туризмтуризмтуризм

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи