В режимі онлайн відбувся міжнародний кластерний вебінар на тему: «Посилення спроможності української освіти для європейської інтеграції» (для переможців конкурсу Erasmus+ 2022).

Участь у заході взяли проектні команди-переможці конкурсу 2022 року в рамках організації Національного Еразмус+ офісу в Україні.

вебінар

Співорганізаторами вебінару виступили: Національний Еразмус+ офіс України у співпраці з дирекціями, Генеральна Європейська комісія, Представництво в Україні Виконавчого агентства з питань освіти та культури ЄС, Офіс Президента України, Офіс Віце-прем’єр-міністра з європейської та євроатлантичної інтеграції України, МОН України, Міністерство молоді та спорту України, ESN-Україна, EMA-Україна, Університети ЄС, науковці, дослідники та студенти.

Цільова аудиторія: українські органи влади, інституції ЄС, освітні заклади ЄС та України, молодіжні організації, координатори та партнерська команда проектів 2022 року, переможці конкурсів 2022: Міжнародна кредитна мобільність (ICM), Розбудова потенціалу у вищій освіті (CBHE), Розбудова потенціалу у професійно-технічній освіті та навчання (CBVET), бенефіціари проектів Erasmus Mundus Actions (EMA), Virtual Exchanges (EVE) та Jean Monnet (JMA).

вебінар

Луцький національний технічний університет представила Перший проректор ЛНТУ Надія Ковальчук. Із вітальним словом виступив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Загалом програма заходу розрахована на цілий день і передбачала обговорення спроможності української освіти та її європейської інтеграції серед провідних фахівців галузі, міжнародних експертів та лідерів думок у сфері освіти та реалізації інтернаціональних проектів.

Вебінарвебінар