У Луцькому національному технічному університеті відбулася робоча зустріч ректора Ірини Вахович із головою Турійської селищної ради Олексієм Безсмертним.

Турійська селищна рада

У перемовинах взяли участь менеджерка проектів Турійської ОТГ Галина Абрамчук, завідувач кафедри архітектури і дизайну Інна Абрамюк, асистент кафедри Марія Воробчук та керівник відділу іміджу і промоції ЛНТУ Олена Третяк.

Турійська селищна рада

Сторони обговорили можливості співпраці та перспективні шляхи взаємодії, результатом чого стало підписання офіційного договору між Іриною Вахович та Олексієм Безсмертним.

Співпраця, головним чином, полягатиме у посиленні процесу інтеграції між наукою, освітою та виробництвом, поєднанні наукового потенціалу із практичним досвідом роботи. Зокрема, йдеться про проведення спільних заходів, конференцій, організації практик для студентів та реалізації спільних напрацювань.

Турійська селищна рада

Втілення одного із проектів уже обговорили в стінах ЛНТУ. Мова йде про створення системи візуальної ідентифікації для територіальної громади, до формування якої долучені фахівці університету.

Відділ іміджу та промоції