Перейти до основного вмісту

Завершився проєкт з розвитку професійної освіти “Youth Professional Development for Future”. Базою для його фінального етапу став Луцький національний технічний університет, де днями відбулося  проведення інтенсиву з хімії, участь в якому взяли близько 30 учнів. Цікаво, що, під час занять учасники знайомилися з усіма етапами та хімічними секретами пломбування зубів й власноруч виконали цю процедуру.

фотофотофото

Розпочався захід із офіційного відкриття, де із мотиваційним спітчем перед юними науковцями виступала перший проректор ЛНТУ Надія Ковальчук. Вона виразила щире захоплення молодими талантами, що беруть участь в проекті, а також подякувала за співпрацю МАНівським партнерам. Усім учасникам заходу проректор побажала мотивації, натхнення та нових наукових відкриттів.

фотофотофотофотофотофото

Про особливості вступної кампанії 2024 та освітні програми ЛНТУ майбутнім абітурієнтам розповіла заступник відповідального секретаря приймальної комісії Ірина Бандура. Експертка із профорієнтації презентувала  слухачам університет та коротко ознайомила із етапами вступу.

фотофото

Надихнувшись мотиваційними промовами, юні слухачі МАН перейшли до практичної частини заходу. Їх розділили на дві групи для проведення хімічних дослідів та опанування практичних навичок із стоматології. Крім того, юні дослідники дізналися що таке фотополімерна пломба, з'ясовували з яких видів мікробіологічних організмів складається біом ротової порожнини людини та вивчали будову епітеліальних клітин ротової порожнини, а під час інтенсиву з біології досліджували ферментативну активність слини людини та її взаємодію з іншими елементами.







Навчальні заняття для юних науковців провели працівники колективу лабораторії хіміко-біологічних наук Національного центру "Мала академія наук України": Альона Буткевич, Ірина Бей, Олександр Толстов та Андрій Павлик.