ЛНТУ започаткував партнерство із платформою Ukraine Global Faculty. Нова співпраця дозволяє підвищити рівень професійної компетентності, вдосконалення існуючих знань та подальший саморозвиток здобувачів вищої освіти через здобуття неформальної та інформальної освіти під час навчання.

Проект Ukraine Global Faculty (UGF) реалізується благодійним фондом K.FUND за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Партнерство

Відтепер студенти та викладачі ЛНТУ, завдяки Ukraine Global Faculty, матимуть доступ до онлайн лекцій закордонних професорів з провідних університетів, топ-експертів та підприємців, а саме:

- 100% онлайн формат;

- доступ до архіву лекцій 24/7;

- контент англійською з синхронним перекладом на українську;

- широкий набір тем: від ІТ та інженерії до економіки та підприємництва;

- спікери світового масштабу, які підтримують Україну та українців;

- можливість задати питання лектору та знайти колег за інтересами;

- сертифікати про участь (з 2023 року; можуть зараховуватись при підвищенні кваліфікації);

- безкоштовний доступ для всіх учасників.

Варто зазначити, що освітня система України була серйозно скомпрометована російським вторгненням – університетські містечка були пошкоджені або зруйновані, сотні тисяч студентів і викладачів переселені. Тож підтримка освіти світового рівня має вирішальне значення для відбудови України, розвитку людського капіталу та  стимулювання економіки.

Партнерство

Проект спрямований на забезпечення охоплення та залучення студентів/професіоналів під час війни та поширення передового освітнього контенту у всьому світі.

Місія Ukraine Global Faculty (UGF): залучення викладачів з усього світу, щоб надати українським студентам і професіоналам доступ до найсучасніших онлайн-лекцій і майстер-класів.

UGF об’єднує українських студентів і науковців з усіх університетів, а також професіоналів за межами академічного середовища. Пілотується проект з великими університетами з усієї України, серед яких нині й ЛНТУ!

Для участі реєструйтесь тут: https://ugf.academy/