В понеділок, 4 вересня, ЛНТУ став перший закладом Волині, який запартнерився з Junіor Achіevement Ukraіne. Підписаний меморандум передбачає залучення університету до EU4Youth - проєкту з розвитку підприємницьких навичок студентів, створення соціальних підприємств та виконання спеціалізованого курсу для студентів.

фото

Кінцева мета проєкту - запуск 15 повноцінних соціальних підприємств в Україні.

По завершенню дворічної програми учасники отримають сертифікат підприємницьких навичок (ESP) - міжнародна кваліфікація, яка підтверджує, що молодь отримала справжній досвід підприємницької діяльності і опанувала необхідні знання, навички та компетентності для започаткування власної справи.

фото

Це партнерство дозволяє нам ще впевненіше наголошувати, що студенти ЛНТУ - майбутні власники бізнесів, а не наймані працівники!
Щасливі співпрацювати з людьми, які мають спільні цінності з ЛНТУ і мету, що надихає - змінити світ на краще.
Плідного та успішного партнерства нам!