ЛНТУ та Педколедж завізували свою тривалу співпрацю

26 жовтня, ректор Луцького національного технічного університету Ірина Вахович та ради т.в.о. ректора Комунального ЗВО «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради Петро Бойчук скріпили свою багаторічну взаємодію підписанням договору про співпрацю.

ФОТО

Як зазначила ректор ЛНТУ Ірина Вахович, співпраця закладів триває уже давно, тому підписання договору лише позитивний перехід у більш офіційну площину, адже колектив ЛНТУ особливо цінує Луцький педагогічний коледж та з радістю реалізовує спільні проекти.

ФОТО

Відтак, враховуючи необхідність налагодження взаємовигідної двосторонньої співпраці у науковій сфері, сторони дійшли висновку, що варто перевести співпрацю в офіційну площину. Тож, задля розвитку і розширення відносин та врахування взаємних інтересів в галузі освіти, культури та мистецтва, сприяючи академічний мобільності студентів та викладачів ректори закладів вищої освіти обумовили межі взаємодії та визначили перспективи.