1

Основний стратегічний принцип міжнародної діяльності Луцького національного технічного університету – це інтернаціоналізація її освітньо-наукової діяльності як основа для інтеграції в міжнародний освітній та науковий простір та як засіб затвердитися на міжнародному ринку освітніх послуг. Для досягнення цієї мети ЛНТУ концентрує зусилля на таких основних напрямах: інтегрування українських студентів у міжнародний освітній простір за програмами подвійного диплому, семестрового обміну, стажування, практики; стажування науково-педагогічного та управлінського персоналу в іноземних закладах-партнерах; залучення іноземних громадян до навчання в ЛНТУ (за термінологією Болонського процесу т.з. “підвищення привабливості й конкурентоспроможності європейського простору вищої освіти для інших регіонів світу”); додаткові (іміджеві) заходи, що сприяють підвищенню рейтингу ЛНТУ.

2

Ректор Луцького національного технічного університету Ірина Вахович разом з проректором з партнерства доц. Надією Ковальчук, деканом факультету бізнесу та права  доц. І. Камінською в період відзначення Днів ERASMUS в партнерському освітньому закладі в Португалії – Університеті Браганса, в якому протягом останніх років за програмою «International Mobility – Double Degree» мають змогу навчатися студенти ЛНТУ, викладачі проходити стажування за Програмою міжнародного наукового стажування «Запрошений професор».

Як зазначила ректор Ірина Вахович «Університет Браганса є одним з навчальних закладів, продуктивна співпраця з яким тримає у нас уже не один рік. Під час останньої зустрічі з керівництвом Університету Браганса ми домовились про розширення можливостей для студентів та викладачів двох університетів; обговорили розширення переліку спеціальностей в Програмі «International Mobility – Double Degree» (наприклад, для студентів спеціальностей «Лісове господарство», «Екологія», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародний бізнес». Домовилися про підготовку спільного проекту в рамках нового конкурсу, а також окреслили інші стратегічні напрями співпраці»

42