В ЛНТУ стартував навчальний рік. Нарешті ми змогли зустрітися із нашими студентами й оживити стіни університету. Невимушені усмішки, міцні обійми, нові мрії та сподівання: це те, чим наповнює сьогодні молодь коридори та аудиторії ЛНТУ і водночас, зігріває душу кожного викладача.

Спочатку пандемія, а тепер жахлива війна змушує усіх нас бути більш відповідальними, серйозними, хвилюватися за безпеку себе та близьких. Наші студенти враз подорослішали… Утім ми вдячні нашим захисникам, що сьогодні знаходимося у відносно безпечному місті і маємо можливість навчатися, розвиватися, черпати новий досвід і знаходити нові знайомства, зустрічатися з одногрупниками, спілкуватися з наставниками, пізнавати можливості світу у всіх проявах.

Нові локації, сучасні аудиторії, яскраві простори… тут атмосферно!

ЛНТУ – твій новий дім, тож наповнюй його на всі 100%!

лнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнтулнту