9 лютого футбольна команда ЛНТУ взяла участь у турнірі з футзалу «Кубок університету Лесі Українки», що проходив у спорткомплексі ВНУ ім. Лесі Українки.

футболфутбол

На офіційне відкриття турніру завітала ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона привітала усіх учасників та побажала кожному успіху у спортивних досягненнях: «Передусім, ми маємо бути вдячні ЗСУ за можливість брати участь у таких заходах. Сьогодні надзвичайно важливо пам‘ятати про те, якою ціною нам дістається перемога і на власних фронтах намагатися робити усе для перемоги України. Спорт - це запорука здорової нації, тому ми дякуємо партнерському ЗВО за ініціативу».

футболфутболфутболфутболфутбол

У турнірі беруть участь команди із 5-ти університетів: Луцького національного технічного університету, Волинського національного університету ім..Лесі Українки, Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Національного університету «Острозька академія» та Рівненського державного гуманітарного університету. З групи у плей-офф вийдуть лише дві команди.

футболфутболфутболфутболфутбол