ЛНТУ взяв участь у Днях науки у Волинському науковому ліцеї

Протягом 23-24 березня у науковому середовищі Волинського регіону відбулося відзначення Днів науки. Завершальним етапом дійства стало урочисте закриття заходу у Волинському науковому ліцеї Волинської обласної ради участь у якому взяли викладачі та ректор ЛНТУ Ірина Вахович.

ФОТОФОТОФОТОФОТО

Передусім, профорієнтаційна команда ЛНТУ провела зустрічі із вихованцями наукового ліцею, розповіла про особливості навчання в Луцькому національному технічному університеті, а також ознайомила майбутніх вступників із факультетами та спеціальностями ЗВО.

ФОТОФОТОФОТО

Потому, захід набув офіційного формату із вітальними промовами та нагородженням юних талантів. Ректор ЛНТУ Ірина Вахович звернулася до присутніх із словами підтримки та вдячності за те, що попри війну на Волині активно розвивається наука.

ФОТОФОТОФОТО

«Найбільше я тішуся з того, що в такий складний час ми маємо можливість проводити такі чудові заходи, бачити ваші сяючі розумні очі, які дарують нам впевненість і надію на щасливе майбутнє.

Усі органи влади та освітні заклади роблять усе можливе, щоб створити для вас якісні простори та надати максимальні можливості, аби ви могли примножувати свій запас знань та розвиватися у науковій сфері.

Дуже чекаємо на вас у стінах нашого технічного університету, у нашій дружній політехівській родині!», - виступила Ірина Вахович.

ФОТО

На завершення заходу представники МАН продемонстрували усім присутнім цікавий хімічний дослід.

ФОТОФОТО