ЛНТУ заключив співпрацю із Університетом банківської справи

13 травня, між ректор Луцького національного технічного університету Ірина Вахович провела онлайн-зустріч із ректором Університету банківської справи Анжелою Кузнєцовою. Так, під час зустрічі сторони обговорили можливості спільної взаємодії та підписали договір про співпрацю між університетами. Співробітництво в рамках комплексу «Економосвіта» набуло нового розвитку і широких перспектив для навчальних закладів. Загалом, угода передбачає співпрацю у сфері освіти і науки в плані академічної мобільності науково-педагогічного персоналу та здобувачів освіти університетів.

Як зауважила ректор ЛНТУ Ірина Вахович, заключення співпраці приурочено відзначенню Днів науки в Україні, адже спільними зусиллями ЗВО підвищать рівень освіти та зроблять вагомий внесок у розвиток наукової сфери.

Дякуємо новому партнеру за нові можливості! Попереду – плідна робота та визначні результати!