21 червня 2022 року рейтингова агенція U-Multirank опублікувала черговий щорічний рейтинг університетів (U-Multirank-2022). У ньому цьогоріч взяли участь 2202 університети з більше ніж 100 країн світу.

За даними щорічного міжнародного рейтингу закладів вищої освіти U-Multirank, Луцький національний технічний університет зміцнив свої позиції і зайняв 56 сходинку серед 93 університетів України!

ЛНТУ є учасником рейтингу ще з 2019 року. З тих пір було прорейтинговано університет в цілому та 6 спеціальностей: «Агроінженерія», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Економіка», «Будівництво та цивільна інженерія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Соціальне забезпечення».

У U-Multirank усі дані представлені  відповідно до п'яти категорій: навчання і викладання, дослідження, трансфер знань, міжнародна орієнтація та регіональна співпраця.

Рейтинг

Цього року ЛНТУ рейтингувався за двома профілями: «Електрична інженерія» та «Цивільна інженерія», де отримав високі оцінки та зарекомендував себе як престижний, конкурентний університет. Серед категорій, за які наш ЗВО отримав найвищі оцінки, такі: працевлаштування випускників, можливість стажування для студентів, а також співпраця з роботодавцями.
Крім того, ЛНТУ присвоєно лого та профіль у системі, де університет прорейтинговано.

Що таке U-Multirank?

U-Multirank - один із найбільш глобальних рейтингів університетів, який був прийнятий Європейським Союзом 30 січня 2013 року в Дубліні. Основною метою U-Multirank» є формування об'єктивного уявлення про різні сфери діяльності вузів. По суті, рейтинг є унікальною базою даних провідних університетів світу. Це дозволяє абітурієнтам, студентам та іншим зацікавленим особам порівнювати університети за різними параметрами. Зокрема, за допомогою інструментарію рейтингової системи можна формувати вибірку навчальних закладів за своїми уподобаннями (країна, працевлаштування випускників, рівень освіти і т.д.). На відміну від інших рейтингів, U-Multirank не формує таблиці з присвоєнням порядкового номера і користувач може самостійно вибудувати градацію, в залежності від уподобань.

U-Multirank – інтерактивний інструмент забезпечення прозорості вищої освіти, що пропонує альтернативний підхід до порівняння діяльності закладів у багатовимірних показниках та забезпечує цілісну систему перевірки надійності інституційних даних. Інформація ЗВО представлена за п’ятьма категоріями: навчання і викладання, дослідження, трансфер знань, міжнародна орієнтація та регіональна співпраця.

Абітурієнти, дослідники, менеджери вищої освіти, науково-педагогічні працівники, інші стейкхолдери системи вищої освіти мають можливість за декількома десятками показників, обравши з-поміж них важливі для кожного індивідуального користувача, проаналізувати рівень відповідного закладу та оцінити його можливості та отримати повну інформацію щодо його конкурентних переваг та зон розвитку.

Про ЛНТУ у рейтингу U-Multirank:

У висновках рейтингу йдеться: ЛНТУ є всеосяжною установою у розрізі обсягу пропонованих ним предметів та ступенів. Університет пропонує освітні програми на іноземних мовах.  За своїми показниками ЗВО є найсильнішим у регіональній діяльності. Його загальний профіль показує найкращі результати за різними факторами.

Для вичерпного огляду результатів роботи університету дивіться його повний бал результативності в таблицях за посиланням: