09.05.2023 року бакалаври освітніх програм Логістика, Менеджмент, Економіка підприємства, Маркетинг, Екологія та магістри освітньої програми Екологія вивчали екологічні проблеми Волинської області. Здобувачам освіти провела цікаву та змістовну лекцію «Значення біорізноманіття в сучасному міському просторі» начальник відділу екології Луцької міської ради Оксана Віталіївна Лисак.

Заняття проводилося в рамках вивчення дисципліни Економіка сталого розвитку. На відкритій лекції були присутні проф. Любов Ліпич, проф. Оксана Полінкевич, доцент Наталія Василик

Лекція

Під час викладу Оксана Лисак звернула увагу на екологічну культуру та збереження ресурсів як важливих європейських цінностей. Здобувачі ознайомилися із загальновідомими проблемами міського середовища, як забруднення, не пристосованість міста до змін клімату, скупченість населення, гіподинамія, стреси, несприятливе відео-середовище, «сум нових міст», «синдром лемінга», реплікація цинізму. Кожна проблема була ілюстрована прикладами як її подолати. Оксана Лисак звернула увагу на кольоровий «голод» та вітаміни для нервової системи. Також звернула увагу на значенні тварин у містах, годівниці для птахів, готелі для комах, будиночки для їжачків.

ЛекціяЛекція

На останок зазначила: «Практично всі проблеми сучасного міста можуть бути вирішені через правильну організацію міського екологічного середовища і внесення в ного достатньої кількості природних елементів».

Здобувачі освіти із зацікавленістю слухали матеріал та задавали запитання щодо висадки дерев, трав, клумб, багаторічних насаджень, сортуванню сміття, компостуванню, стану водних ресурсів Волині.

Лекція

Дякуємо начальнику відділу екології Луцької міської ради Оксані Лисак

за змістовний виклад та привернення уваги здобувачів освіти до екологічних проблем міста Луцька та Волинської області.

Захід відбувся за проектом "Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти"/ "Accelerating Innovation and Entrepreneurial Excellence in Higher Education Institutes" (Accent Project).

Оксана Полінкевич, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики

Любов Ліпич, професор кафедри підприємництва, торгівлі та логістики