Ловимо екватор вступної кампанії в ЛНТУ 2023!

Цьогоріч вступна кампанія у Луцькому національному технічному університеті несе в собі особливий формат: цілодобові консультації, студентська приймальна, виклики сучасності, нові пільгові категорії та з десяток тисяч вступників. Тенденція лідерства, яку зайняв ЛНТУ уже другий рік поспіль яскраво відображається на кількості поданих до нашого ЗВО заяв від вступників.

фото

31 липня 2023 року у Луцькому національному технічному університеті завершився прийом заяв вступників для здобуття вищої освіти за освітнім ступенем «бакалавр» на основі свідоцтва про повну загальну середню освіту, дипломів молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра та фахового молодшого бакалавра. Тож, ми отримали 12 017 заяв, з них 30% за першим пріоритетом від тих, хто хоче здобути фах, аби взяти активну участь у відбудові України та вірить в її успішне майбутнє. Така кількість заяв на 26% більша, аніж попереднього року, що дало можливість ЛНТУ зайняти 15-ту позицію серед українських закладів вищої освіти за вибором вступників.

Усі ці показники – результат професійної та злагодженої роботи команди ЛНТУ, яка із фанатичною любов’ю до університету та абітурієнтів із перших днів вступної щиро та відкрито працює, допомагає, консультує, презентує та закохує вступників у наш ЛНТУ.

фото

Тож, оскільки технічний університет обожнює мову цифр ми підготували для вас коротку статистику, яку звели на екваторі вступної кампанії ЛНТУ 2023:

• посідає 15-те місце з понад 250 закладів вищої освіти України за кількістю поданих заяв (освітній ступінь «бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти);
  • приймальна комісія отримала 9088 електронних заяв на базі повної загальної середньої освіти;
  • до приймальної комісії надійшло 2080 електронних заяв на базі освітнього ступеня «молодший спеціаліст» / «фаховий молодший бакалавр»;
  • на освітні програми університету подано 2327 заяви з першим пріоритетом;
  • серед бажаючих отримати вищу освіту в ЛНТУ одна абітурієнтка має 200 балів з трьох предметів НМТ та 2 особи мають 200 балів з двох предметів НМТ та 32! - з одного предмету НМТ;
  • за 20 спеціальностями із 57 ЛНТУ займає лідерські позиції щодо поданих вступниками заяв по Україні.
  • серед абітурієнтів, які подали заяви до ЛНТУ, мешканці УСІХ областей України.

Нагадуємо!

На бюджет:

5 серпня 2023 – оприлюднення списку рекомендованих до зарахування на бюджет

5-8 серпня 2023 – підтвердження обраного місця навчання через електронний кабінет вступника або особисто в ЛНТУ

10 серпня 2023 – наказ на зарахування рекомендованих на навчання за державним замовленням

На контракт:

9 серпня 2023 – оприлюднення списку рекомендованих до зарахування на контракт

9-11 серпня 2023 – підтвердження обраного місця навчання через електронний кабінет вступника або особисто в ЛНТУ

12 серпня 2023 – наказ на зарахування рекомендованих на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб

Звертайтеся із запитаннями до консультаційного центру ЛНТУ:

🗓️ пн – пт: 9:00 - 17:00

📅 сб: 9:00 - 13:30

📍за адресою вул. Львівська, 75 – головний корпус ЛНТУ.

📲 контактні телефони для консультацій:

(0332) 74 61 11;   099 639 52 51

096 543 89 89;   050 211 79 44!