Студенти та викладачі кафедри обліку і аудиту побували на екскурсії у відомій Луцькій ремісничій броварні «Luchan Brothers Brewery», продукція якої користується неабияким попитом у лучан та гостей міста.

екскурсіяекскурсія

Похід розпочався з дегустації квасу, адже саме з його виробництва, підприємство починало завойовувати прихильність споживачів. Гарне та доглянуте підприємство зустріло студентів й викладачів своєю загадковою вежею, про яку, як виявляється, ходять багато чуток (резервуар для води з глибинних надр Волинської землі, маяк перед аеродромом та ін.).

Екскурсовод Андрій розповів історію походження та розвитку пивоваріння на Волині. Виявляється це третій за популярністю напій після води та чаю. Поява пива стала можливою лише із започаткуванням хліборобства і вирощуванням ячменю та пшениці, бо саме зерно цих культур було основною сировиною для його виготовлення.

Ще стародавні єгиптяни володіли мистецтвом приготування ячмінного солоду, приписуючи винахід хмільних напоїв богу Осірісу. Оскільки Волинь має всі необхідні для виробництва компоненти, то пивоваріння тут розвивалося доволі активно.

екскурсіяекскурсіяекскурсія

Студенти та викладачі побували у прохолодних підвалах підприємства, які призначені для зберігання виготовленої продукції. Учасників заходу ознайомили із сировинним складом, технологічним процесом підготовки сировини, усім було надано можливість вдихнути аромат ячмінних зерен, відчути їх на дотик та скуштувати їх смак.

Далі проходила дегустація продукції пивоварні. І, звичайно, всі ділилися враженнями від смакових якостей крафтової продукції броварні.

Головний технолог броварні розповів про технологію виробництва, але «секрети» та рецепти залишилися таємницею. На виробництві все автоматизовано сучасним обладнанням з відповідним програмним забезпеченням.

Після ознайомлення з виробничим процесом броварні, відвідувачі екскурсії мали можливість скуштували щойно виготовлене пиво популярних сортів, яке ще навіть не поступило у продаж. Всі відвідувачі отримали цікаву та корисну інформацію, приємне спілкування та гарний настрій!