Луцькому НТУ подарували інвентар для настільного тенісу

Федерація настільного тенісу та керівництво КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа №2 Луцької міської ради» передали Луцькому НТУ інвентар для настільного тенісу.

Відтепер студенти та викладачі зможуть у будь-який момент зійтися у спортивному поєдинку або просто розім’ятися під час перерв між парами.

«У мене виникла така ідея уже давно, щоб наші студенти між парами не байдикували, а могли трішки фізично розім’ятися. Крім того, є бажання розмістити тенісні столи в усіх корпусах, коридорах та просторах Луцького НТУ. Сьогодні такий перший стіл ми отримали, за що дякуємо Федерації настільного тенісу та ДЮСШ №2 за щедрий подарунок. Сподіваюся, він буде належно оцінений студентами і не буде простоювати, - зазначає ректор ЛНТУ Ірина Вахович.

Першими випробували спортивний інвентар Ірина Вахович та директор ДЮСШ №2 Валерій Панчук. Згодом вихованці спортивної школи продемонстрували майстер-клас та показовий виступ із майстерності володіння ракетками. Після цього до імпровізованих змагань долучилася Студрада Луцького НТУ. Зокрема, очільниця студентського самоврядування Даніела Шах зазначила, що такий подарунок насправді важливий і дуже приємний для молоді, адже тепер вони матимуть змогу цікаво і корисно провести вільний від занять час.

На постійній основі тенісний стіл стоятиме у фойє корпусу «Б», а ракетки та м’ячики можна буде взяти в охоронців корпусу.

Водночас, Ірина Вахович та Валерій Панчук уклали меморандум про співпрацю. Його основною метою є розвиток та популяризація фізичної культури та спорту. Відтак, ЛНТУ та ДЮСШ №2 матимуть можливість спільно проводити фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи, обмінюватися досвідом, публікаціями та дослідженнями, проводити різноманітні конференції, семінари, фестивалі та конкурси і долучати до них представників обох закладів.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1855987381221970