18 червня 2024 року в Луцьку відбулося підписання важливого документа - «Пакту заради молодіжного підприємництва у Луцькій міській територіальній громаді». Цей важливий документ підписали: Луцька міська рада, громадські організації «Молодіжний центр Волині», «Інститут транскордонних ініціатив», «Центр інновацій та партнерства «Ю.Ментор», «Полюс росту», Луцький національний технічний університет та Донецький національний технічний університет.

пактпакт

Ця спільна ініціатива має на меті об'єднати зусилля для створення ефективної системи взаємодії через неформальне об’єднання – Консорціум.

Основні цілі діяльності Консорціуму включають:

• Формування нормативної бази: Розробка нормативних актів для стимулювання підприємницької культури серед молоді.
  • Розробка механізмів взаємодії: Створення системи зв'язків між усіма учасниками екосистеми, закріпленої окремими договорами та/або домовленостями.
  • Сприяння створенню фінансових інструментів підтримки молодіжного підприємництва: Пошук зовнішніх ресурсів та акумуляція власних для запуску й підтримки сталих програм фінансової допомоги.
  • Інформаційно-просвітницька діяльність: Поширення інформації про важливість і перспективи підприємницької діяльності серед молоді.
  • Сприяння розвитку людського капіталу молоді: Створення умов для здобуття нових знань і навичок у сфері молодіжного підприємництва.

Формування якісної екосистеми молодіжного підприємництва є ключовим аспектом сталого розвитку громади, сприяючи реалізації потенціалу молоді та забезпеченню інклюзивного економічного зростання.

пактпакт