Луцький НТУ посилює співпрацю з Держекоінспекцією

Із робочим візитом до Луцького НТУ прибув очільник Державної екологічної інспекції у Волинській області Олександр Кралюк. Зустріч відбулася за участі ректора Луцького НТУ Ірини Вахович і викладачів кафедри екології та агрономії.

Основними темами для обговорення були екологічні проблеми регіону та шляхи їх вирішення. Також під час зустрічі було визначено ключові можливості співпраці та узгоджено варіанти взаємодії Луцького НТУ із держекоінспекцією. Зокрема, завідувач кафедри екології та агрономії Василь Іванців запропонував екоінспекторам провести ряд відкритих лекцій для студентів Луцького НТУ, а також долучитися до проведення спільних заходів.

В рамках обговорення керівники організацій дійшли домовленості, що працюватимуть на підсилення спільних проектів та разом рухатимуться у напрямку вирішення екологічних проблем регіону.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ