У зв’язку із проведеням заходів для запобігання поширенню коронаврусу COVID-19 щорічна Міжнародна конференція «Якість та безпечність товарів», яку організовує кафедра товарознавства та експертизи у митній справі Луцького НТУ переформатовується в онлайн формат.

«Щороку ми з нетерпінням чекали зустрічі при проведенні Міжнародної конференції "Якість та безпечність товарів" і в умовах пандемії змушені перейти в он-лайн.

Отож, платформа Zoom, 3 квітня, 11.00 - будемо говорити із завідувачем відділу товарознавчих експертиз науково-дослідного експертно- криміналістичного центру Волинської області Віктором Серединським, заступником начальника зовнішніх зв'язків Волинської торгово-промислової палати Юлією Олімпіюк, професорсько-викладацьким складом та, звісно, студентством. Обговорюватимемо ті проблеми, які хвилюють усіх споживачів без вийнятку. Адже безпечність-ось, що актуально нині. Будьмо здорові!», - зазначають на офіційній сторінці кафедри у Фейсбуці.

Інформаційний відділ Луцького НТУ