Луцький НТУ співпрацюватиме із Затурцівською громадою

Ректор Луцького НТУ Ірина Вахович та голова Затурцівської ОТГ Юрій Ковальчук домовилися про співпрацю. Задля підсилення взаємодії сторони підписали офіційний договір.

У перемовинах взяли участь проректор з НПР та партнерства ЛНТУ Надія Ковальчук та начальник гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради Оксана Нерода.

Учасники зустрічі обговорили можливі шляхи співпраці, реалізацію спільних напрацювань та ініціатив, домовилися про візит школярів ОТГ до Луцького НТУ з метою ознайомлення із можливостями університету, освітніми напрямками, технічною базою та студентською молоддю.

Окрім того, сторони підписали відповідний договір про взаємодію. У ньому, зокрема, йдеться про організацію спільних заходів, участь у наукових проектах та програмах, залучення випускників ЛНТУ до працевлаштування у громаді.

Водночас, перемовини стосувалися й можливості проходження практики студентами Луцького НТУ у Затурцівській громаді, проведення профорієнтації для школярів ОТГ та обміну наукового потенціалу і досвіду у впровадженні новітніх технологій.

Відділ іміджу та промоції