Луцький НТУ – учасник фестивалю до Днів Європи в Україні

Кафедра міжнародних економічних відносин факультету бізнесу і права представила Луцький НТУ на міському фестивалі до Днів Європи в Україні.

Традиційно, щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи. З цієї нагоди у Луцьку запланували чимало цікавих заходів, які відбуваються у різних локаціях міста. Зокрема, чимало розваг чекають на гостей свята у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, де і перебувають представники ЛНТУ.

За словами завідувача кафедри МЕВ Лариси Савош, наші студенти та викладачі взяли активну участь у проведенні свята. Зокрема, була сформована команда – «Зі світом на ти», яка долучилася до «європейського» квесту. Його учасники, вирішуючи заздалегідь підготовлені завдання, були змушені віднайти необхідні локації у центральному парку міста.

Крім того, представники ЛНТУ проведуть кілька інтерактивів для охочих, зокрема гру «Знай країну» та вікторину «Знай Європу».

До того ж, у рамках загальноміського свята, викладачі та студенти Луцького НТУ представили власні фото із різних країн Європи на фотосушці «Мої європейські місця сили».

Варто додати, що до святкування Дня Європи разом з ЛНТУ долучилася проректорка КНУ ім. Тараса Шевченка Інна Степанець, яка довгий час співпрацює з кафедрою МЕВ Луцького НТУ. Під час неформальної зустрічі науковці обговорили перспективи подальшої співпраці та плани на найближче майбутнє.

Відділ іміджу та промоції ЛНТУ