Луцький НТУ уклав меморандум про співпрацю із управлінням агропромислового розвитку

У Луцькому НТУ відбулася зустріч ректора Ірини Вахович із директором управління агропромислового розвитку Волинської ОДА Юрієм Горбенком. Учасники зустрічі обговорили шляхи взаємодії, проекти, які спільно можуть реалізовувати та підписали відповідний меморандум.

У перемовинах також взяли участь декан факультету аграрних технологій та екології Руслан Кірчук та головний спеціаліст відділу розвитку інфраструктури АПК та сільських територій управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Оксана Шпак.

Зокрема, у меморандумі йдеться про діяльність у розвитку та зміцненні освітньої й дослідницької співпраці та залучення до взаємодії факультетів університету. Серед усього, сторони домовилися про обмін інформацією щодо діяльності обох структур; проведення спільних заходів; обмін досвідом,  публікаціями та дослідженнями; організацію конференцій, семінарів та практикумів.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції