Зміни в сучасній системі освіти самі диктують свої правила. Тож досить актуально впроваджувати нові, або удосконалювати уже відомі та поширені методи навчання, які б забезпечували максимальну комунікацію між викладачем та здобувачами. Важливо не лише лаконічно подавати інформацію, але і залучати студентів до проведення занять.

АгрономіяАгрономія

Сьогодні відбулось досить цікаве на змістовне заняття проведене доцентом кафедри агрономії, Марією Августинович, адже слухачем була викладач, а не студенти. Метод «конференції», що досить часто оминається для подання матеріалу, викликав зацікавленість у здобувачів. Кожен мав можливість продемонструвати своє вміння висловлювати думку, підготувавши презентації на ті тематики, в рамках курсу, які насправді були цікаві і викликали, навіть, дискутування поміж колег-здобувачів.

АгрономіяАгрономіяАгрономія

За допомогою такого методу, або йому споріднених, тренується практика доповідей, моделюється певний робочий процес, а головне у здобувачів з’являється впевненість у висловлюванні власної думки, що допоможе в подальшому у професійній діяльності.

Кафедра агрономії