В ЛНТУ стартувала робота наукових шкіл в рамках співпраці із Волинською обласною Малою академією наук. Уже другий рік поспіль ініціатива успішно реалізовується на базі нашого університету. Займаючись науковою роботою та позашкільним навчанням, школярі мають чудову нагоду розвинути свої навички, пізнати світ науки та втілити у життя власні проекти, під керівництвом досвідчених науковців.

Ман

«Минулого навчального року на базі ЛНТУ була започаткована робота п’яти наукових студій, а це: школа бізнесу, юридична студія, студія архітектури, школа лідера та студія робототехніки для найменших. Впродовж року були проведені 4 наукових пікніки, які відвідали більше 2 тисяч учнів, а також працювали 4 секції обласної МАН та 17 навчальних груп, у яких навчалися близько 150 учнів», - розповідає директор Волинської обласної МАН Тетяна Михалюк.

Вона також акцентувала увагу на реалізованих учнями науково-технічних проектах, перемогах у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

МанМан

Привітала школярів із початком нового сезону «Дитячого університету» проректор з НПР та досліджень ЛНТУ Олена Лютак: «Надзвичайно приємно, що з такого юного віку ви загорілися бажанням долучитися до наукової роботи. Я щиро радію, що в України є майбутнє і майбутнє у ваших очах, бо сьогодні ви - учні шкіл, а завтра - здобувачі закладів вищої освіти України і переможці багатьох наукових конкурсів. Саме вам належить розвивати і розбудовувати нашу державу. Сьогодні ми робимо крок на зустріч один одному, ви будете долучатися до науково-технічної бази нашого ЗВО, знайдете нових наукових наставників, аби разом реалізовувати власний потенціал, а ми будемо намагатися підтримувати ваш запал та енергію, щоб вони знайшли втілення у наукових результатах».

МанМан

Із вітальним словом виступила голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода: «Ви всі молодці уже навіть тому, що прийшли сюди, бо це значить, що ви допитливі та кращі за своїх однолітків. Повірте, у вашому житті буде багато перешкод, але якщо ви їх переборете, то матимете ті знання, які не отримаєте в школі і вони вам обов’язково знадобляться. Сьогодні важливий не запис у трудовій книжці, а те, що ви носите в своїй голові, ті знання, які ви здобули. Чим більше знань буде в позашкільній освіті, тим більше шансів для успіху в житті».

МанМанМан

У продовження зустрічі зі школярами, Тетяна Михалюк детально розповіла про секції, які діють при МАН та ЛНТУ і побажала молоді успішного навчального року, реалізації мрій та впевненого досягнення особистих висот.