Машинобудівний факультет провів засідання вченої ради у дистанційному режимі

У середу 15 квітня 2020 р. у режимі відеоконференції відбулось засідання вченої ради машинобудівного факультету, на якому обговорювались планові питання порядку денного та поточний стан організації дистанційного навчального процесу на факультеті в умовах карантину.

В робочій нараді взяли участь, крім членів вченої ради МБФ, ректор Луцького НТУ професор Петро Петрович Савчук та помічник ректора Ірина Заблоцька.

В особі членів вченої ради машинобудівного факультету ректор привітав колектив факультету та студентів з святами, побажав міцного здоров’я та сили духу в умовах карантину. Окремо було акцентовано на успіхах викладачів та студентів, що брали участь в олімпіадах та конкурсах наукових робіт. Відмічено, що це авангард, який додає іміджу нашому університету, показує гарний приклад для наслідування.

На засіданні, окрім планових питань, було детально обговорено стан та проблеми, які виникли на етапі дистанційного навчання, розглянуто питання проведення модульних та підсумкових атестацій, акцентовано увагу на заходах, які можуть покращити комунікацію студентів та викладачів та наповненість матеріалів, запропонованих студентам для дистанційного опрацювання.

"На даному, досить не простому, етапі освітнього процесу кожен з членів колективу факультету повинен прикласти максимум зусиль, щоб наша спільна праця була максимально продуктивною", – підсумував декан МБФ І. Цизь.

Факультет МБФ