Перейти до основного вмісту

Матеріалознавство Луцького НТУ виходить на новий рівень з новим партнером

Кафедра матеріалознавства Луцького НТУ набула суттєвого підсилення у  вигляді нового партнера в напрямку лакофарбових покриттів. Так, днями ректор Ірина Вахович заключила меморандум про спільну діяльність із Олександром Чернецьким, директором потужного вітчизняного виробника кремнійполімерних термостійких лаків та фарб ТзОВ «Сілік-Україна». Як зазначила ректор, основною метою такої співпраці є розвиток та зміцнення дослідницької роботи у сфері виробництва та технологій.

В ході зустрічі сторони обговорили майбутні плани та найближчі перспективи взаємодії. Оскільки «Сілік-Україна» спеціалізується на виробництві покриттів і має власну лабораторію, для Луцького НТУ співпраця із таким партнером надзвичайно корисна. Обмін досвідом та людським ресурсом дадуть плідні результати не лише локально, але й у вседержавних масштабах.

«В сучасних реаліях дуже гостро стоїть питання розвитку матеріалознавства в Україні, а тому це ще одна із причин нашої співпраці: допомогти університету готувати висококваліфікованих спеціалістів цієї галузі», - зауважив під час розмови з ректором Олександр Чернецький.

Сторони погодилися, що попереду дуже багато роботи та обговорили можливості спільної взаємодії: обмін досвідом та людським ресурсом. «Будемо брати студентів до себе на практику, адже їх потрібно заохочувати. Вони мають хотіти цим займатися», - наголосив директор виробницва.

Також Олександр Чернецький додав, що втішений матеріально-технічною базою Луцького НТУ: «Дуже приємно здивований наявністю в університеті потужного спектометру. Це унікальна річ, яка насправді робить рівень навчання дуже високим».

Участь у підписанні меморандуму взяв доцент кафедри матеріалознавства Віталій Кашицький. Він зауважив:

«Ми сподіваємося, що наша співпраця принесе користь обом сторонам. Ми зможемо залучати студентів, зацікавлювати їх та демонструвати, що в Україні є хороші перспективи розвитку для цієї спеціальності. Зможемо на практиці  демонструвати, що не лише за кордоном створюються продукти. Ми зможемо довести, що дослідження з матеріалознавства – це цікавий і захоплюючий процес, який дозволяє знайти і відкрити невідоме».

Тож, дякуємо новому партнеру за співпрацю та сподіваємося, що спільна робота зможе не лише принести користь в освітній простір, а й народити абсолютно новий продукт!

Олена Третяк, відділ іміджу та промоції