Знайомство із сучасним виробництвом – це завжди цікаво. А якщо ти першокурсник ЛНТУ,  тим паче!

Здобувачі освітніх програм «Матеріалознавство» та «Індустріальний інжиніринг та менеджмент» факультету митної справи, матеріалів та технологій ЛНТУ знайомились з виробничими процесами приватного підприємства «MODERN EXPO».

матеріалознавство

10 листопада відбулась екскурсія студентів першокурсників у виробничі цехи одного з найуспішніших підприємств Луцька. Провідні фахівці ПП «MODERN EXPO» ознайомили учасників з еволюцією компанії, основною продукцією та її ринковими перевагами.

Найбільшого інтересу здобувачів викликали технологічні процеси та обладнання компанії: підготовка матеріалу; лазерна різка та розкрій листового прокату; пластичний рольформінг та автоматизоване профілювання елементів стелажних систем та боксів; комп’ютеризовані системи координатно-цифрової вирубки металу; гнуття металу на гідропресовому обладнанні; роботизовані системи дугового та контактного зварювання; автоматизовані системи фарбування металевих виробів…

матеріалознавствоматеріалознавствоматеріалознавствоматеріалознавствоматеріалознавствоматеріалознавство

Усе цікаве, та, безумовно, надихає на вивчення фахових дисциплін для отримання найкращих навичок не лише для роботи на сучасному обладнанні, а й вмінь проектування виробничих систем та процесів, з урахуванням властивостей матеріалу.

Із великою вдячністю, трішки втомлені, але дуже задоволені студенти обговорювали можливості свого успіху у виробничій сфері.

Студенти та колектив кафедри матеріалознавства ЛНТУ щиро дякують керівництву та працівникам компанії «MODERN EXPO» за цікаву екскурсію!

матеріалознавствоматеріалознавствоматеріалознавствоматеріалознавство

Кафедра матеріалознавства