Представники однієї із кращих компаній у Європі зі створення охоронних систем Ajax провели семінар для студентів та викладачів ЛНТУ. Здобувачі спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність «Логістика» та «Економіка підприємства», Публічне управління та адміністрування, Менеджмент, Маркетинг долучилися до заходу, який відбувся 17.02.2023 р.

Головними спікерами заходу були консультант технічного відділу консультування з питань технічної підтримки Олексій Ціцілін та менеджер з розвитку бізнесу Андрій Дирів.

семінар

Увагу здобувачів зосередили на системах продажу та логістики в міжнародній компанії AJAX. Обумовлені soft skills, які є необхідними під час роботи у компанії. Головними з них є знання англійської мови, комунікації, стресостійкість, культура спілкування тощо. Висвітлена платформа, на якій можна навчатися та отримати сертифікат.

Менеджером з розвитку Андрієм Дирівим зазначено, що успішна праця в компанії залежить від умінь та здібностей конкретної людини, яка прагне працювати. Відповідно до її здібностей та компетенцій буде запропонована та робота, яка якнайкраще розкриває потенціал особистості. Ось це і є головною перевагою компанії.

семінарсемінар

Цікавим моментом у семінарі була розкрита логістична система компанії, а також стратегія та тактика продаж у компанії. Наголошено, що компанія є міжнародною, відповідно дотримується вимог європейського ринку та використовує новітні методи та інструменти просування товарів і послуг.

Оксана Полінкевич, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики