В Луцькому національному технічному університеті на кафедрі електроніки та телекомунікацій 02.12.2021р. проведено відкрите заняття на тему: «Особливості побудови, технічної експлуатації, монтажу і вимірювання волоконно-оптичних мереж на базі технології GPON» для здобувачів вищої освіти спеціальностей 171 Електроніка та 172 Телекомунікації та радіотехніка із інженером інформаційно-комунікаційних систем Дмитром Гулою інженером ТОВ «Волинські оптичні мережі».

3

Дмитро Гула провів пізнавальну лекцію про особливості побудови сучасних пасивних оптичних мереж широкосмугового доступу, принципи  роботи активного обладнання передачі/приймання даних, а саме: лінійного оптичного терміналу (OLT), кінцевого оптичного терміналу (ONT). Були розглянуті питання, щодо виконання розгалуження мережі із застосуванням оптичних розгалужувачів, вимірювання в оптичних мережах за допомогою рефлектометра, оптичного тестера. Проведено майстер-клас з побудови пасивної оптичної мережі, з  виконанням практичних ситуацій нормальної роботи, обриву оптичної лінії, виконання контрольних вимірювань. Здобувачі освіти мали нагоду попрактикуватися в роботі з спеціалізованим обладнанням.

45

Гарант освітньої програми «Телекомунікації та радіотехніка» доцент Євсюк М.М., запропонував продовжувати подальшу співпрацю з ТОВ «Волинські оптичні мережі» як в рамках відкритих занять так і в межах проведення практик здобувачів освіти за ОП «Телекомунікації та радіотехніка»

Кафедра електроніки та телекомунікацій