Студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи мали нагоду здобути неймовірно цікаве знайомство. Сьогодні до ЛНТУ завітало подружжя відомих на усю країну медівників, які є господарями центру традиційної української культури «Медова хата» - Марія та Антон Шотік.

туризмтуризмтуризмтуризм

Місце здоров’я та краси, сили та гармонії, смаку та цілющості знаходиться у самісінькому центрі Луцька. А нині «Медова хата» у стінах ЛНТУ, а її господарі провели «смачну» лекцію та поділилися усіма секретами меду.

Марія Шотік розповіла студентам про продукти бджільництва, яким чином вони здобуваються і яке подальше використання мають. Жінка розповіла про сорти меду, апітерапію, рецепти застосування продуктів із меду у косметології та в лікувальних цілях. Вона поділилися секретами здоров’я, краси та омолодження, якими власне й наділені продукти бджільництва.

туризмтуризмтуризмтуризмтуризм

Окрім того, запрошена лекторка розповіла про різні види меду. Вона показала, яким чином їх відрізнити, які цілющі та смакові властивості має кожен вид солодкого продукту, яким чином його можна з користю використовувати за будь-якої потреби.

Своєю чергою, Антон Шотік розповів про особливості бджолярського ремесла та про роботу центру традиційної української культури. Разом гості наголосили, що готові сприяти професійному розвитку майбутніх фахівців галузі туризму та готельно-ресторанної справи і раді вітати кожного у «Медовій хаті».

туризмтуризмтуризмтуризмтуризмтуризмтуризм