27 травня відбувся підсумковий meetup,організований компанією Mint Innovations на базі корпорації Modern-Expo.

Більше пів року тому корпорація Modern-Expo та компанія Mint Innovations запропонували Луцькому національному технічному університету серію спільних мітапів.

Фахівці Mint Innovations були готові надати актуальні знання та потрібні навики, поділитись практичним досвідом, провести розвиваючі тренінги для викладачів, студентів та виробничників у сфері ІТ, Industry 4.0 та суміжних галузях. Все це в перспективі зменшить розрив у рівні знань та вмінь між фахівцями виробничниками та викладачами і студентами.

мітап

6 жовтня відбулася перша зустріч студенті та викладачів ЛНТУ з представниками Modern-Expo та Mint Innovations.

За період співпраці було проведено ряд заходів:

– організовано 5 зустрічей зі студентами на базі університету;

– проведено ряд теоретичних meetup для студентів та викладачів на базі Mint Innovations;

– відібрано для подальшого навчання дві команди студентів: розробників (20 студентів) та менеджерів проектів (5 студентів);

– проведене інтенсивне навчання обох груп за різними програмами підготовки на базі компанії;

– 5 студентів уже долучилися до команди розробників компанії «МІНТ ІННОВЕЙШН»!

мітап

За результатами навчання було сформовано 3 команди (по 5 студентів в кожній), до складу яких увійшли менеджери проектів та розробники, для виконання реальних проектів.

Команди отримали практичне завдання: розробити веб-застосунок, який дозволить моніторити внутрішню температуру холодильної установки протягом вибраного періоду часу.

Сьогодні дві команди презентували свої розробки. Відзначимо, що хлопці та дівчата багато працювали та вчились новому і впоралися з завданням на високому рівні.

мітап

Щиро дякуємо за співпрацю керівникам компаній Modern-Expo – Петру Пилипюку та Mint Innovations – Тарасу Коменді та бажаємо нових цікавих та вдалих проектів! Маємо надію, що ми спільно реалізуємо ще не один проект для розвитку нашої держави!

Дякуємо адміністрації університету за всебічну підтримку, а студентам бажаємо впевнено йти вперед до реалізації своїх задумів!

Наталія Ліщина, завідувач кафедри ІПЗ