Навчання за ОП «Медіакомунікації та PR», де передбачені такі освітні компоненти, як самоменеджмент, медіабізнес та ін., розширює у майбутньому коло нашого працевлаштування.

Так, сьогодні разом зі здобувачами ОП «Менеджмент» побували на ТзОВ «Кромберг енд Шуберт».

Кромберг

Практично спрямовану екскурсію організувала професор кафедри менеджменту Оксана Кощій.

Додамо, що ТзОВ «Кромберг енд Шуберт» спеціалізується на виробництві електричних бортових кабельних систем для автомобілів Mercedes, Volkswagen, BMW, Audі тощо.

КромбергКромберг

Нам було цікаво  ознайомитися з історією створення, розвитку цього підприємства,  специфікою його роботи, організаційною структурою, колективом працівників.

Мотивація має важливе значення для кар’єрного росту найуспішніших співробітників.

Дякуємо за цікаву екскурсію на підприємство!

Студенти спеціальності журналістика