Перейти до основного вмісту

Про команду ІТ-фахівців, інноваційні розробки у сучасному діджиталізованому світі розповів студент кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки Арсен Пайцун, в рамках проекту «Діалог зі стейкхолдерами».

Представила спікера заходу завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки професор Наталія Чернящук. За її словами, сьогодні надзвичайно популярними є напрямки інтернету речей та штучного інтелекту, тому і захист мережі та технологій є дуже актуальним. Тож про власний досвід та інноваційні розробки у сучасному діджиталізованому світі, їх важливість, практичне застосування та розвиток у майбутньому розповідає студент.

КІ та КБ

За словами спікера, у команді компанії працюють 70 ІТ-фахівців. Серед основних напрямків діяльності: проекти в штучному інтелекті і в комп’ютерному зорі; Internet of Things; управління роботизованою технікою та багато іншого.

КІ та КБКІ та КБ


«Вектори нашого розвитку і діяльності можна розділити на три частини: це Self-Service (самообслуговання), Last Mile Solution (рішення доставки останньої милі, наприклад поштомати), Custom Softwear (розробка програмного забезпечення на замовлення різних компаній)», – розповідає Арсен.

КІ та КБ

Він наголошує, що Self-Service, тобто каси самообслуговування і все, що з цим пов’язано, це – тренд, який стрімко розвивається в світі, а поштовхом до нього слугувала пандемія: «Ритейлери розуміють, що контакти з продавцями не є безпечними, а тому встановлюють машини, за допомогою яких, люди можуть самостійно здійснити покупки. Ми розробляємо програмне забезпечення і електроніку до кас самообслуговування, які зараз працюють у кількох країнах».

Ще одне інноваційне рішення, на розвиток якого вплинула пандемія – поштомати.

«Все більше компаній звертаються до цього напрямку, аби зробити доставку зручнішою і ближчою до клієнта. Уже більше 2 тисяч встановлених поштоматів працюють на нашому програмному забезпеченні», – каже лектор.

Крім того, він додає, що команда MINT INNOVATIONS працює над розробкою програмного забезпечення на замовлення.

КІ та КБ

Ще одне рішення, додає фахівець, це – система розпізнавання рухів при скануванні. На касах самообслуговування, крім пришвидшення розрахунку, є великий відсоток крадіжок. Тому компанія розробляє рішення, яке б за допомогою штучного інтелекту могло б відслідковувати підозрілі рухи і сигналізувати чи то адміністраторам та охоронцям чи одразу в поліцію. Така ж система стосується безпеки у поштоматах.

Новітній ритейл – це явище, яке охоплює багаторівневу систему отримання товарів кінцевим покупцем. Сьогодні це не лише фізичні простори магазину, а й рішення для E-commerce, складів, логістики та цілісного ланцюжка доставки.

MINT INNOVATIONS створює обладнання для смарт-ритейлу, розробляє унікальні програмні рішення для ефективного функціонування B2B екосистем та надає експертні консультації щодо використання штучного інтелекту на користь бізнесу.

КІ та КБ

Насамкінець, учасники зустрічі могли поставити лектору запитання та у вільній формі поспілкуватися про тренди та новітні технології в ІТ. Натомість, спікер закликав молодь розвивати ІТ та бізнес тут, в Україні, як робить це  MINT INNOVATIONS, адже для цього є усі перспективи та можливості.

Кафедра комп’ютерної інженерії та кібербезпеки