Міжнародна наукова-практична конференція

молодих учених і студентів

«АНТИКРИЗОВЕ ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ В СИСТЕМІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ»

«АNTI-CRISIS FINANCIAL MANAGEMENT IN THE SYSTEM OF SOCIO-ECONOMIC DEVELOPMENT OF TERRITORIES»

27 березня 2015 року, м. Луцьк

Організатор конференції:

Луцький національний технічний університет

Співорганізатори конференції:

Рівненський державний гуманітарний університет

Університет банківської справи Національного банку України

Інститут регіональних досліджень НАН України

Вища школа Східна Вестфалія (Німеччина)

Вища школа логістики (Чехія)

Вища школа менеджменту (Іспанія)

Університет Гліндор (Великобританія)

Люблінський політехнічний університет (Польща)

Економічний університет у Вроцлаві (Польща)

Свєнтокшиська політехніка (Польща)

Тематичні напрями роботи конференції:

1.    Актуальні питання розвитку антикризового фінансового менеджменту

2.    Фінансово-кредитні механізми розвитку економіки: проблеми та напрямки вдосконалення

3.    Роль банківської системи в антикризовому фінансовому управлінні

4.    Страхування фінансових ризиків

5.    Антикризові фінансові інструменти забезпечення сталого розвитку регіонів

6.    Механізми децентралізації  фінансової системи

7.    Управління фінансово-економічною безпекою

Участь у конференції дозволить окреслити перспективні напрямки антикризового фінансового управління, опублікувати результати Ваших досліджень і одержати на них відзиви, обмінятися думками з питань теорії й практики фінансів та кредиту, банківської справи, страхування, управління фінансово-економічною безпекою.

Заявки та тези доповідей приймаються до 1 березня 2015 року. До опублікування приймаються наукові роботи, які раніше не друкувалися. Робоча мова конференції – українська, польська, російська, німецька, англійська.

Наукові роботи будуть опубліковані до початку роботи конференції в Збірнику тез конференції і розіслані учасникам після її закінчення через відділення Нової пошти або роздані під час конференції.

Організаційний внесок за участь у конференції становить 70 грн і включає розміщення статті на сайті та видання збірника тез. Форма розрахунку – безготівкова.

Банківські реквізити:

ЗКПО банку 09303328

Р/р банку 3739791504

ПІБ  Салівончик Ірина Миколаївна

ТВБВ  10002/017

АТ «Ощадбанк» м.Луцька

Особ./рахунок № 26208006678702

з призначенням платежу: «За участь у конференції від ______ (ПІБ)»

Тези доповіді для публікації разом з квитанцією про оплату подаються поштою на адресу: 43024, м. Луцьк, вул. С.Ковалеської, 29. Кафедра банківської  справи ЛНТУ або на електронну адресу у сканованому вигляді: bs@lntu.edu.ua .

Вимоги до оформлення тез:

Тези повинні бути набрані у текстовому редакторі MS Word формату А5 (148x210 мм). Нумерацію сторінок не виконувати. Обсяг тез не повинен перевищувати 2 сторінок.

Шапка тез: ініціали та прізвища авторів, назва ВУЗу набираються з нового рядка шрифтом Times New Roman розміром 12 пт з одинарним міжрядковим інтервалом і вирівнюються по лівому краю.

Назва тез: шрифт Times New Roman Cyr жирний, ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ, розмір 12 пт, одинарний міжрядковий інтервал, вирівнювання по ширині, розміщується через один інтервал після назви вузу.

Параметри сторінки: верхнє, нижнє та ліве поле – 2 см, праве поле – 1,5 см.

Основний текст розміщується через один інтервал нижче назви, набирається з абзацу в 1 см шрифтом Times New Roman  розміром 12 пт з одинарним міжрядковим інтервалом і вирівнюється по ширині.

Список літератури є обов’язковим і подається загальним списком в кінці рукопису. Додатково учасники конференції можуть опублікувати статті у фаховому науковому журналі «Економічний форум», який входить у науково метричні бази даних РІНЦ, Ulrich's Periodicals Directory, Index Copernicus (для студентів у співавторстві з керівником). Стаття для публікації у науковому журналі разом з квитанцією про оплату та рецензією доктора наук подаються на електронну адресу: ekonomforum_lntu@mail.ru. З правилами оформлення та подання статей до наукового журналу «Економічний форум» ви можете ознайомитись на сайті ЛНТУ: http://lutsk-ntu.com.ua/horizon-science-new-2/?lng=1.

Заявка на участь у конференції

Прізвище, ім’я, по батькові

Назва ВУЗу/установи

Телефон (з зазначенням кодів):

- службовий

- мобільний

Номер складу та адреса Нової пошти у Вашому місті (для пересилки збірника).

Оплата за рахунок отримувача

Назва статті

Тематичний напрямок роботи конференції

Додатково для студентів:

ПІП, науковий ступінь, вчене звання, посада наукового керівника

За додатковою інформацією з питань проведення конференції звертатись на кафедру банківської справи Луцького національного технічного університету за телефоном (0332) 78-99-53 або електронною адресою: bs@lntu.edu.ua.