ЛУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Кафедра обліку та аудиту

ІНСТИТУТ ОБЛІКУ І ФІНАНСІВ НААН

ННЦ «ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ»

ФЕДЕРАЦІЯ АУДИТОРІВ, БУХГАЛТЕРІВ І ФІНАНСИСТІВ АПК УКРАЇНИ

НАУКОВИЙ КЛУБ «SOPHUS»

ЗАПРОШУЄМО

на МІЖНАРОДНУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЮ

«БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК, КОНТРОЛЬ ТА АНАЛІЗ В УМОВАХ ІНСТИТУЦІОНАЛЬНИХ ЗМІН ТА СТАЛОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ»

яка відбудеться

27 березня 2015 року

Запрошуємо до участі викладачів, науковців, докторантів, аспірантів, слухачів магістратури, представників органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств, фінансових та інших установ

КОНТРОЛЬНІ ДАТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

24.03.2015 р. – кінцевий термін подання тез

27.03.2015 р. – проведення конференції

17.04.2015 р. – вихід з друку збірника

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Секція 1. Розвиток парадигм та теорії бухгалтерського обліку: еволюційний підхід та подальший генезис облікової думки.

Секція 2. Проблеми облікового та аналітичного забезпечення функціонування організацій та інституційні засади впровадження МСФЗ.

Секція 3. Сучасний стан бухгалтерського термінологічного фонду, бухгалтерська терміносистема в сучасних наукових дослідженнях.

Секція 4. Інформаційні системи обліку, економічного аналізу і аудиту в оцінці ефективності функціонування організацій.

Секція 5. Розвиток бухгалтерської професії та інноваційні технології в підготовці фахівців з обліку, аудиту, фінансів.

Секція 6. Контроль як функція менеджменту організацій та інститут аудиту в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку.

Секція 7. Фінансово-кредитна системи та її вплив на розвиток інституту бухгалтерського обліку.

ЗАПРОШЕННЯ