Міністерство освіти і науки України,
Вища школа Оствестфілія Ліппе, Німеччина,
Вища школа логістики, Чехія,
Університет імені А. Стульгінскіса, Литва,
Університет національної і світової економіки, Болгарія,
Політехнічний інститут Браганса, Португалія,
Грузинський технічний університет, Грузія,
Міжнародний університетський коледж, м.Добрич (Болгарія),
Вища школа міжнародних стосунків і суспільних комунікацій, м. Хелм, Польща

06-07 жовтня 2016 року,

м. Луцьк

Міжнародна науково-практична конференція з проблем вищої освіти і науки «Перспективи розвитку регіонів України в умовах інтеграційних викликів»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі Міжнародній науково-практичній конференції з проблем вищої освіти і науки «Перспективи розвитку регіонів України в умовах інтеграційних викликів»

Наукові напрями:

1.      Сталий розвиток регіонів

2.      Удосконалення міжрегіональної взаємодії

3.      Розвиток міст та агломерацій

4.      Стан та перспективи розвитку сільських територій

5.      Стратегічне управління регіонів

6.      Регіональний маркетинг

7.      Логістичне управління регіональним розвитком

8.      Інтеграційні процеси в регіональному розвитку

Вимоги до оформлення статей:

Назви вказувати шрифтом Times New Roman Cyr жирний розміром 11 пт з одинарним міжрядковим інтервалом і вирівнюються по ширині.

Стаття подається українською мовою. Стаття повинна бути набрана у текстовому редакторі не нижче MS Word 6.0 і надрукована тільки на лазерному або струйному принтері на білих листах формату А5 (148x210 мм). Нумерацію сторінок не виконувати. Обсяг статті не менше 6 сторінок і не більше 15 сторінок.

Параметри сторінки: верхнє, нижнє та ліве поле - 2 см, праве поле 1,5 см. Від краю до колонтитула верхнього - 1 см, нижнього - 0 см.

Шапка статті: індекс УДК, ініціали та прізвища авторів (українська, англійська та російська мови), назва організації - набираються з нового рядка шрифтом Times New Roman Cyr розміром 11 пт з одинарним міжрядковим інтервалом і вирівнюються по лівому краю. Назва статті розміщується на 1 см нижче назви організації, набирається літерами шрифтом Агіаl Cyr розміром 11 пт з напівжирним виділенням і вирівнюється по центру.

Назва статті та анотація на українській, англійській та російській мовах розміщується на 1 см. нижче назви статті, виконуються шрифтом Times New Roman Cyr розміром 9 пт з одинарним міжрядковим інтервалом і вирівнюється по ширині.

Крім того, з метою формування англомовної веб-сторінки журналу відповідно до вимог МОНмолодьспорту України (Наказ № 1111 від 17.10.2012 р.) з 1.06.2014 р. подані авторами статті повинні супроводжуватись розширеною англомовною анотацією, поданою окремим документом. Анотація повинна містити не менше 300 слів, об’єднаних у логічні речення (що еквівалентно одній сторінці А 5 формату, 11 шрифту, 1,0 інтервалу).

Основний текст розміщується на 1 см нижче анотації, набирається з абзацного відступу 1 см шрифтом Times New Roman Cyr розміром 11 пт з одинарним міжрядковим інтервалом і вирівнюється по ширині.

Для набирання формул застосовувати редактор формул MS Word (використовувати шрифти: Symbol, Times New Roman Cyr; розміри шрифтів: звичайний 12 пт, крупний індекс 7 пт, дрібний індекс 5 пт, крупний символ 18 пт, дрібний символ 12 пт). Формула вирівнюється по центру і не повинна займати більше 5/6 ширини рядка.

Якщо в статті присутні ілюстрації, необхідно розташовувати їх по тексту, вирівнюючи підписи (Рис. 1. Схема ...) по ширині з абзацного відступу 1 см. Другий екземпляр ілюстрації необхідно подати на окремому листі. Ілюстрації повинні бути чіткими та контрастними.

Таблиці розташовувати по тексту, причому їх ширина повинна бути на 1 см менша ніж ширина рядка. Над таблицею поставити її порядковий номер (Таблиця 1) вирівнюючи по правому краю, під якими розмістити  назву таблиці вирівнюючи по центру.

Список літератури (наявність якої є обов’язково) подається загальним списком в кінці рукопису згідно з встановленими вимогами через 1 см від останнього рядка шрифтом Times New Roman Cyr розміром 9 пт з одинарним міжрядковим інтервалом і вирівнюється по ширині.

Рукописи, що не витримують вище зазначених вимог, не розглядаються до друку.

За публікацію статті учасником сплачується внесок у розрахунку 30 грн. за сторінку (у вартість не включено пересилку матеріалів). Для докторів наук (одноосібна стаття) публікація безкоштовна, пересилка поштою збірника 30 грн., орг. внесок за очну участь 200 грн.

ДЛЯ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ НЕОБХІДНО:

Оформити «Заявку на участь» та відправити електронною поштою тези доповідей, статтю та скановану копію квитанції про оплату.

Кінцевий термін подачі заявок та тексту рукопису – 05 жовтня 2016 року.

Відповідальний секретар оргкомітету Ковальська Любов Леонідівна.

Телефони для довідок: +38 (0332) 25-36-12,  38 (0332) 25-40-13,

E - mail: mm@lntu.edu.ua, ep@lntu.edu.ua

Вартість участі в конференції становить:

-  збірник наукових праць «Економічні науки» серія раціональна економіка: - 30 грн за 1 сторінку + пересилка 1 прим. Укрпоштою – 30 грн.;

Реквізити для оплати:

Луцький національний технічний університет

43018 м. Луцьк, вул. Львівська, 75

р/р 31251203117820

банк ДКСУ у м. Київ,

МФО 820172

код ЄДРПОУ 05477296

В призначені платежу вказувати «КОНФ 13 ПІП автора»