Неймовірно цікавий досвід та масу вражень отримала старший викладач кафедри архітектури та дизайну Зоряна Рубан-Головчук вже від самого початку міжнародного стажування в рамках співпраці Луцького національного технічного університету та університету Зеленогурського у Республіці Польща, що відбувається з 1 жовтня по 20 грудня за запрошенням інституту архітектури та урбаністики.

Дизайн

Знайомство розпочалося з екскурсії корпусами, аудиторіями та, звичайно, з колегами, керівництвом, студентами.

«Адаптаційний тиждень» – саме під таким гаслом проходить ознайомлення першого курсу  з навчальним процесом. На цей час заплановано багато цікавих імпрез, майстер-класів, квестів, цікавих інсталяцій. Для реалізації задумів запрошують викладачів та професорів з інших університетів країни та гостей.

ДизайнДизайнДизайн

На початку стажування були поставлені цілі та завдання, пророблений план співпраці та обговорені бажані результати. Протягом тижня Зоряна Рубан-Головчук проводила пари для студентів архітекторів першого року навчання з рисунку та композиції, долучалася до круглих столів та засідань. Як підсумок співпраці – цікавий обмін досвідом, домовленість про проведення спільних студентських виставок, можливість участі у конференціях та мистецьких конкурсах. Неймовірно привітний викладацько-професорський склад приймаючої сторони створив усі комфортні умови для перебування та праці під час стажування у Зеленогурському університеті.

ДизайнДизайнДизайнДизайн

Співпраця продовжується в онлайн режимі, де створюються спільні проекти та публікації. Далі планується ще один очний візит в Зелену Гуру для отримання досвіду оцінювання робіт та організацію переглядів робіт.

Зоряна Рубан-Головчук