Важливоюдієвою і перспективною формою підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників, з метою вдосконалення професійних компетенцій та обміну досвідом, вважається міжнародне науково-педагогічне стажування. Участь у ньому дозволяє розширити форми міжнародної співпраці, сприяє покращенню фахової професійної підготовки, можливості перейняття прогресивного європейського досвіду, розвитку наукового потенціалу та підвищенню рівня знання іноземних мов.

Саме тому, керівник Навчально-наукового центру «Volyn Business Hub», проф. Олена Лютак ініціювала міжнародне науково-педагогічне стажування в IBS (International Business School) The University of Buckingham.

стажування

Протягом 9-12 грудня 2021 року викладачі Луцького НТУ (доц. Валентин Талах, доц. Тетяна Талах, проф. Сергій Войтович, проф. Людмила Матвійчук) та Технічного коледжу (проф. Тарас Божидарнік, доц. Ольга БіликОксана Войтович) мали можливість перейняти досвід організації освітньо-наукового процесу в International Business School, який є філією The University of Buckingham.

Під час обговорень у фокус-групах був проведений аналіз освітніх програм навчального закладу, ознайомлення з лабораторним фондом, спілкування з провідними фахівцями Міжнародної бізнес-школи. В результаті роботи були напрацьовані напрями співпраці щодо:

- проведення спільних наукових та освітніх заходів;

- міжнародної мобільності викладачів та студентів;

- публікацій результатів дослідження тощо.

Високий організаційний рівень, налаштованість на контактність в обміні досвідом, поширення власних ідей та думок створили позитивну атмосферу стажування та дозволили обмінятися досвідом всім бажаючим.

Проф. Людмила Матвійчук